Przejdź do treści

Zakłady bez ryzyka sporty walki

Jedną z ulubionych promocji bukmacherskich wśród miłośników obstawiania sportów walki są zakłady bez ryzyka. W końcu to właśnie one pozwalają na wytypowanie nawet najbardziej mało prawdopodobnych rozstrzygnięć i zgarnięcie wielkich pieniędzy bez narażania swoich środków. Gdzie zatem czekają na Was najlepsze cashbacki na pojedynki bokserskie, ale i rywalizację w mieszanych sztukach walki. Jeżeli chcecie się tego dowiedzieć, to zostańcie z nami.

Szeroko rozumiane sporty walki z tygodnia na tydzień zyskują na znaczeniu. Widać to nie tylko wśród fanów sportu, ale również w gronie graczy bukmacherskich. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ na kuponach z wydarzeniami bokserskimi czy MMA niejednokrotnie padają wysokie wygrane. W tym celu typerzy robią wszystko, aby jak najbardziej zmaksymalizować szanse na podreperowanie stanu swoich kont i zminimalizowanie ryzyka utraty własnych środków. Tutaj z pomocą przychodzą im przede wszystkim tzw. cashbacki bez ryzyka, które jak wiadomo są idealnym rozwiązaniem na ubezpieczenie nawet najwyższych stawek. U których więc bukmacherów liczyć możecie na najlepsze zakłady bez ryzyka i na co możecie je przeznaczyć? Tego dowiecie się z naszego dzisiejszego tekstu.

Cashback w TOTALbet do 200 zł

Zakład bez ryzyka na sporty walki puścić możecie w TOTALbet, który na taki cel oferuje Wam aż 200 zł w ramach bonusu na start. Co zatem zrobić, aby skorzystać z takiej promocji? Wystarczy się zarejestrować, dokonać wpłaty i stworzyć kupon maksymalnie z trzema zdarzeniami. Pamiętajcie, że stawka nie może przekroczyć 200 zł. Na co więc najlepiej go wykorzystać? Chociażby na pojedynek bokserski Katie Taylor vs Amanda Serrano i zwycięstwo tego pierwszego, które opatrzone zostało kursem 1.60. Do tego dorzucić możecie także selekcje na triumf Gervonty Davisa (1.35) z Ryanem Garcią. Jeśli na taki kupon przeznaczycie 200 zł, to Wasz bankroll powiększyć się może o ponad 380 zł. Z kolei jeżeli, któreś z wyżej wymienionych rozstrzygnięć nie będzie miało miejsca, to cała stawka wróci na Wasze konto w przeciągu 24 godzin.

Tydzień bez ryzyka w Superbet aż do 3500 zł

W Superbet czeka Was coś więcej niż tylko jeden cashback. U bukmachera kojarzonego z Jerzym Dudkiem skorzystać możecie z promocji Tydzień bez ryzyka, którą aktywuje Wasz pierwszy depozyt. Na czym ona polega? To bardzo proste – przez siedem dni możecie grać bez obaw o przegraną. Jeśli z jakiegoś powodu zabraknie Wam szczęścia i swój pierwszy tydzień aktywności zakończycie na tzw. minusie, to Superbet zwróci Wam przegraną w formie bonusu aż do 3500 zł. Brzmi zachwycająco, prawda? Co zatem betować możecie bez żadnego strachu o utratę pieniędzy? Dobrym pomysłem może być postawienie pojedynku w ramach UFC Alex Pereira vs Israel Adesanya i triumfu tego drugiego za mnożnik 1.65.

Zakład bez ryzyka w Fortuna do 600 zł

Na ubezpieczenie swoich typów liczyć możecie także w Fortunie. U tego dobrze ocenianego buka czekają na Was w ramach bonusu powitalnego aż trzy zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 600 zł (100 pierwszy, 200 drugi i 300 zł trzeci). Dzięki temu możecie spokojnie na swoich kuponach umieszczać typy związane m.in. z walkami odbywającymi się w ramach federacji Oktagon. Sporo z nich odbędzie się 4. marca, więc dobrym pomysłem jest wejście do gry kilka dni wcześniej. Wówczas bez ryzyka obstawić możecie m.in. selekcje na to, że z pojedynku Kozma Davis vs Łukasz Siwiec dojdzie do sporej niespodzianki i z wygranej cieszyć się będzie Polak (współczynnik na poziomie aż 5.75). Wydaje się to mało prawdopodobne, ale w końcu cashbacki są po to, aby iść na całość.

Walki bokserskie i całą gamę pojedynków MMA typować możecie bez ryzyka również u innych renomowanych operatorów zakładów wzajemnych. Na ten cel w eWinner przeznaczyć możecie 100 zł, a np. w PZBuk już 1000 zł. Jak więc widzicie, świat bukmacherski stoi przed Wami otworem i nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko z tego skorzystać i wejść do gry.