Przejdź do treści

Treningi i plan zajęć

GODZINYPONIEDZIAŁEKŚRODAPIĄTEK
6:00 – 17:00Zajęcia indywidualne – umów się telefonicznieZajęcia indywidualne – umów się telefonicznieZajęcia indywidualne – umów się telefonicznie
17:00 – 18:15Boks grupa młodzieżowa 11 – 19 latBoks grupa młodzieżowa 11 – 19 latBoks grupa młodzieżowa 11 – 19 lat
18:30 – 19:50Boks dla wszystkich – poziom zróżnicowanyBoks dla wszystkich – poziom zróżnicowanyBoks dla wszystkich – poziom zróżnicowany
20:00 – 21:10Boks dla wszystkich – poziom zróżnicowanyBoks dla wszystkich – poziom zróżnicowany
GODZINYWTOREKCZWARTEK
6:00 – 17:00Zajęcia indywidualne – umów się telefonicznieZajęcia indywidualne – umów się telefonicznie
17:00 – 18:00Boks dziecko 7 – 11 lat plus rodzicBoks dziecko 7 – 11 lat plus rodzic
18:10 – 19:10Boks dla kobietBoks dla kobiet
18:30 – 19:30Cross trening – zapisy telefonicznie
19:15 – 20:20Boks dla wszystkich – poziom zróżnicowanyBoks dla wszystkich – poziom zróżnicowany
GODZINYSOBOTANIEDZIELA
6:00 – 20:00Zajęcia indywidualne – umów się telefonicznieZajęcia indywidualne – umów się telefonicznie
10:00 – 11:10Boks dla wszystkich – poziom zróżnicowany
11:30 – 12:30Cross trening – zapisy telefonicznie

Co zabrać na pierwszy trening:

Boks

Treningi bokserskie dla dorosłych prowadzone przez zawodowych trenerów boksu dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Nauczysz się techniki bokserskiej dopasowanej do Twojego poziomu, od podstawy wyprowadzania ciosów, po zaawansowane kombinacje. Poprzez ćwiczenia ogólnorozwojowe wzmocnisz swoje ciało, spalisz zbędną tkankę tłuszczową i zyskasz pogodę ducha. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, a trenerzy do każdego podchodzą indywidualnie.

Boks dla kobiet

Zajęcia z boksu przeznaczone wyłącznie dla kobiet. Poznasz tajniki boksu, wzmocnisz mięśnie i wymodelujesz wymarzoną sylwetkę, doskonale się przy tym bawiąc w kobiecym gronie. Gwarantujemy, że nie zaznasz u nas nudy!

Zajęcia indywidualne

Jeśli nie chcesz lub nie możesz trenować w grupie, zapraszamy na treningi indywidualne. Zajęcia dopasujemy do Twoich potrzeb i umiejętności. Nauczymy Cię technik bokserskich, które wyszlifujesz na tarczach z trenerem i zadbamy o Twoją ogólną kondycję i sprawność fizyczną. Na zajęcia indywidualne prosimy umawiać się telefoniczne.

Boks dla MŁODZIEŻY

Zajęcia dla młodzieży w wieku od 11 do 19 lat, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych oraz zawodników. Nauczymy Cię techniki bokserskiej, zadbamy o Twój rozwój i poprowadzimy od treningów, przez sparringi aż po zawody w boksie olimpijskim.

Boks dla DZIECI

Grupa stworzona z myślą o najmłodszych, dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Treningi odbywają się w towarzystwie rodziców, w atmosferze dopasowanej do potrzeb młodych adeptów boksu. Na zajęciach poznasz piękny sport, jakim jest boks i będziesz się dobrze bawił w gronie rówieśników. Zadbamy o rozwój każdego dziecka, na każdym etapie nauki, od treningów rekreacyjnych aż do szkolenia zawodników i startu w zawodach boksu olimpijskiego.

Treningi ogólnorozwojowe

Ćwiczenia w całości poprawiające Twoją kondycję, siłę i sprawność fizyczną są elementem każdego treningu w naszym klubie. Wytrenujemy nie tylko Twoje umiejętności bokserskie, ale także Twoje ciało i umysł. Zyskasz zdrową, sportową sylwetkę, a zastrzyk endorfin po treningu sprawi, że poczujesz się wspaniale.