Przejdź do treści

Dlaczego wakacje to idealny moment, by zacząć przygodę z boksem?

Okres wakacyjny to idealny moment, aby wystartować z treningami bokserskimi (bezkontaktowymi) dla zawodniczek i zawodników innych dyscyplin sportowych, dzieci, kobiet czy osób chcących zadbać o kondycję fizyczną i psychiczną.

Dlaczego warto trenować z nami?

Umiejętności motoryczne zdobyte na treningu bokserskim, przynoszą korzyści w postaci poprawy koordynacji wzrokowo-ruchowej, dzięki ćwiczeniom angażującym jednocześnie wzrok i ręce. Podczas treningu nasz mózg tworzy nowe połączenia nerwowe, które później przekładają się pozytywnie na inne czynności, takie jak prowadzenie samochodu. Dzięki treningom boksu poprawisz również ogólną sprawność fizyczną, kondycję, wzmocnisz serce i umysł.

Zapraszamy na treningi do klubu sportowego Warszawski Boks, przy ul. Piaskowej 3 w Warszawie (okolice CH Arkadia i Starych Powązek). Tel. kontaktowy: 791-496-991

Zajęcia w naszym klubie prowadzone są w małych grupach, aby trener, obserwując rozwój sportowy podopiecznych, znalazł czas na indywidualne podejście do każdej uczestniczki i każdego uczestnika treningu. Ten model prowadzenia treningów daje najlepsze rezultaty.